דיוור ישיר

מהו דיוור אלקטרוני?
דיוור אלקטרוני, או דיוור ישיר, הינו דרך לתקשר עם לקוחותיכם באמצעות מסר, מכתב, פרסום, קמפיין וכיוצא בזה באמצעות הדואר האלקטרוני הקיים כמעט אצל כל אחד ואחד מאיתנו, הדואר האקטרוני מאפשר לנו לשלוח את התוכן בצורה זולה, קלה ויעילה.
בדרך דומה ניתן לשלוח דואר אלקטרוני לכמות גדולה של מכותבים, הדבר לרוב מצריך ניהול ידני מתיש, שכן יש לרשום מחדש בכל פעם את שם הלקוח בכל שדה רלוונטי במסר בכדי שהפניה תהיה אישית.
ישנן בשוק מגוון מערכות מתוחכמות השולחות מסר לקבוצה גדולה של מכותבים באמצעות הדואר האלקטרוני בצורה חכמה, כאשר ניתן לטעון מראש את כל כתובות הדואר האלקטרוני ולשלוח את המסר בצורה אישית יותר, המערכת מחליפה את שמות הלקוחות באופן אוטומטי ושולחת להם את המסר בצורה ישירה ובפניה אישית – זהו דיוור אלקטרוני אישי.

למה צריך CRM בשביל זה?

המערכות השונות שנמצאות בשוק אומנם עושות עבודה טובה, אך יש לרובן חיסרון רציני – כאשר שולחים דיוור אלקטרוני לכמות גדולה של מכותבים, דבר הדואר יזוהה כספאם בצד השני, דבר העלול לגרום לבריחת לקוחות או לפיספוס המטרה שלשמה הקמנו את הדיוור וחבל.
למערכת ה-Dynamics CRM יש דרך לעקוף זאת והיא עושה זאת בצורה מאוד פשוטה ויעילה, תוך חיסכון בזמן ובעלויות.
מערכת הדיוור האלקטרוני של Dynamics CRM מאפשרת לשלוח כמויות גדולות של מסרים במספר שניות. מעבר לכך, המערכת מתזמנת את שליחת המייל, למשל מספר ימים לאחר ההרשמה, יום לפני יום ההולדת וכדומה. המערכת מאפשרת ליצור מלל ותוכן פעם אחת בלבד ולהגדיר את השליחה בהתאם לפרמטרים האישיים של הלקוח ומשחררים את בעל העסק ממעקב אחר תאריכים ואירועים.

היתרון של מערכת ה-Dynamics CRM

1. המערכת שולחת את המסר בסינכרון מלא עם תיבת הדואר ב- Outlook כדואר יוצא באופן מתוזמן, כאשר כל דיוור נשלח בנפרד לכל מכותב – וכך הדיוור לא מזוהה כספאם (דואר זבל).
2. באמצעות שליחת הדואר האלקטרוני באופן מתוזמן המתואר לעיל נמנעים מאי נעימויות, ונותנים ללקוח/למכותב חוויה של פניה אישית.
3. מאפשרת ללקוח להשאיר כתובת דואר אלקטרוני ולקבל מידע בצורה מבוקרת וקבועה, ובעצם מעניקה לבעל העסק ליצור מערכת יחסים עם הלקוח, ולטפח אותו.
4. ההפעלה של המערכת היא פשוטה, לא דורשת ידע בתכנות, ולרוב אינה דורשת הורדת תוכנות. המערכת מאפשרת ליצור הודעות מעוצבות, מנוסחות ומתוזמנות בהתאם ללקוח בצורה נוחה, פשוטה וידידותית.

מחשוב ענן CRM