למה CRM?

ניהול לקוחות מי צריך את זה?

ניהול לקוחותכל ארגון או עסק שרוצה לשמור על מאגר לקוחותיו ולבצע ניהול קשרי לקוחות באופן פעיל, יעיל ומעודכן. תוכנת ניהול קשרי לקוחות נועדה לעסקים שרוצים לחזק את הקשר עם הלקוחות שלהם. תוכנת ניהול קשרי לקוחות נוצרה בכדי להטמיע מתודולוגיה עסקית תקינה בתוך הארגון. ניהול קשרי לקוחות מסייע גם בניהול מועדון לקוחות עם יכולת ביצוע פילוחים והצלבת נתונים.

מדוע דוקא ניהול קשרי לקוחות ב- Dynamics CRM?
תוכנת ניהול קשרי לקוחות – CRM של מיקרוסופט מבוססת על מתודולוגיה חכמה, נכונה ותקינה שנבנתה במשך העשור האחרון על-ידי מומחי מיקרוסופט. תוכנה זו מביאה עימה ראייה עסקית רחבה מאוד המכילה כל פונקציה שעסק יכול לרצות לבצע. בתחילת דרכה תוכנת ניהול קשרי הלקוחות, נבנתה במיוחד עבור עסקים גדולים ומבוססים (מאחר ובאותה תקופה רק הם יכלו להרשות לעצמם לרכוש אותה) אך כיום, בזכות מודל ה- SaaS שניתן במסגרת שירותי מחשוב הענן הסוחף את רוב העסקים בארץ ובעולם, אפילו עסק קטן של אדם אחד יכול להשתמש בתוכנת ניהול קשרי לקוחות מבית מיקרוסופט בהצלחה ועל-ידי כך יוכל לארגן נכון ולהגדיל את מכירותיו.

חשיבות ניהול קשרי לקוחות – CRM לעסקים:

  1. העובדים לא נשארים בעסק שלך לנצח. יתכן שעובד מסויים שהתחיל בעבר שיחת מכירה עם לקוח כבר לא עובד אצלך. כאשר הנתונים מעודכנים בתוכנת ניהול קשרי לקוחות-CRM כל אחד יכול להמשיך את השיחה מהיכן שהופסקה בהצלחה.
  2. כל נציג שירות יכול לטפל בלקוח ולדעת עליו את כל שניתן לדעת. באמצעות תיעוד שנעשה על-ידי נציגים קודמים, הוא מסוגל כעת לשלוף בשנייה תכתובות ישנות שנעשו מול הלקוח מהמחשב ולהמשיך בהצלחה את השיחה מהנקודה בה היא הסתיימה.
  3. ההתנהגות הארגונית ו"הזיכרון" של העסק לא נפגם, להיפך – הוא רק מתייעל ומבחינת הלקוח השיחה פשוט ממשיכה.
  4. הפרטים הקטנים שנציג יכול לזכור על הלקוח שלו יוצרים חוויית לקוח טובה יותר.
  5. כאשר אתה מטמיע את חווית הלקוח הזאת בעסק, אתה יכול להיות בטוח שכל העובדים שלך יספקו שירות טוב יותר ללקוחותיך.
  6. לפתע כבר אין מידע שאובד, כבר אין לקוח שנופל בין הכיסאות, כבר אין עסקה שפוספסה או נשכחה.
  7. התאמת המערכת (קסטומיזציה) לצרכי העסק מבוצעת בצורה מקצועית, קלה ומהירה.
  8. אין צורך להשקיע באין ספור שעות אפיון והתאמה או השקעה עתירת תקציבים עבור רכישת הרישיונות וכדומה.
  9. כיום אין צורך לשלם עשרות אלפי שקלים עבור התאמות ושינויים בכל הנוגע ליצירת דוחות, סידור והוספה של שדות, התאמת פעולות אוטומטיות – זה ניתן לביצוע בתוך דקות ובצורה ממש פשוטה.
  10. ניהול קשרי הלקוחות חשוב מאד לעסק וכיום יותר מתמיד הוא נחשב כמעט לצורך קיומי בשל התחרות הגואה במשק, לכן לא כדאי להתפשר.

לקבלת פרטים נוספים, או שאלות נוספות בנוגע לתוכנת ניהול קשרי לקוחות לחץ כאן