הרחבות CRM

תוכנת ה- Dynamics CRM 2011 מגיעה כמוצר אחיד לכלל הלקוחות, הכוונה היא שהיא לא מגיעה מוכנה ומותאמת לכל עסק ועסק, אלא יש להתאימה באמצעות שותפי יישום או אף לבד למי שמבין ויודע איך לעבוד איתה.

התוכנה מאוד דינאמית וניתן לבצע בה התאמות וזרימות עבודה גם אם הן מורכבות, אך כמו לכל תוכנה אחרת גם בתוכנה זו ישנן הגבלות מערכת, מיקרוסופט מאפשרת לבצע פיתוחים בהתאם להנחיות שהיא מוציאה מפעם לפעם (SDK) עבור התוכנה כך שניתן לבצע, לפתח ולהוסיף הרחבות ותוספים בשפות תכנות שונות ולהטמיען בתוך התוכנה.

ישנם עסקים המעוניינים בפיתוחים ובהרחבות, אותם עסקים לרוב ישכירו את שירותיו של מפתח תוכנה בתשלום, דבר המייקר את עלויות היישום וההטמעה של המוצר, לדוגמא: מוצר המדף Web 2 Lead הינו פיתוח פשוט שמקבל את פרטי הליד מאתר אינטרנט כלשהו (מדף הצור קשר בדר"כ) ומכניס אותו אוטומטית אל תוך מערכת ניהול קשרי הלקוחות. פיתוח כזה דרך בית תוכנה מתומחר בכ- 20-30 שעות עבודה או במילים אחרות 5000-7500 ש"ח. במודל שאנו מציעים ללקוחותינו מודול פיתוח זה יעלה לו כשליש מהמחיר בחוץ והלקוח הסופי יקבלו יחד עם חבילה עשירה בעלת תועלת גבוהה יותר.

להלן ההרחבות המוצעות (מודולים) שמהוות מוצר מדף וניתן להטמיען למערכות ה- Dynamics CRM לקהל לקוחותינו:

1. יום הולדת

2. Web 2 Lead

3. חוזה SLA – הגדרת חוזי SLA עבור חיוב חודשי קבוע ושעות חינמיות במסגרת החוזה. בנוסף, המודול מאפשר הגדרת חוזה ברירת מחדל ללקוח והגדרת סטטוס חיוב לחוזה. המודול כולל תבנית לדוח חיוב.

4. חיוב פעילויות שירות – מודול יחודי לתוספת במערכת לתמיכה ושירות, המודול מאפשר להשתמש בפגישות כמנגנון חיוב לקוחות על פי סוג הפגישה, החוזה, הסניף והשעה, המודול מחשב את המחיר לשעה (והכולל), זמני הנסיעות ועוד. המודול כולל גם דוח חיוב.

5. HelpDesk – כולל את המודולים SLA, פעילויות שירות, W2L ,W2C, מספור אוטומטי, מכיל תבניות חוזים, זרימות עבודה, דיאלוגים ו-JS’s להקלת השימוש במערכת. מכיל ערים, סניפים, תעריפים ודוחות חיוב.


את ההרחבות/המודולים הנ"ל ניתן להטמיע בקלות ובתמחור פחות יקר מבתי תוכנה, כל מודול מתומחר אחרת ותיתכן תוספת שעות עבודה להתאמות אישיות נוספות במסגרת ההטמעה של כל מודול.

לקבלת מידע נוסף והצעות מחיר לחץ כאן. ליעוץ ראשוני צלצל עכשיו 074-7010800